درباره مایــکار

چه چیزی ما را برتر می کند


صنعت خودروسازی ایران و بازار خودرو در کشور در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است. در این میان حضور برندهای مختلف خودرو از کشورهای مختلف به همراه تنوع محصولات تولید شده داخلی، خریداران را برای انتخاب خودرو مناسب با مشکل روبرو کرده است. با توجه به وجود اطلاعات پراکنده در بازار از کانال های معتبر و عمدتا نامعتبر، خریداران با یک سوال جدی در هنگام خرید مواجه هستند. "چه خودرویی بخریم؟"

در پاسخ به این سوال و با توجه به رشد روزافزون صنعت خودروسازی در ایران و جهان و همچنین فراگیر شدن ارتباطات اینترنتی و تجارت الکترونیکی، نیاز به وجود یک پایگاه اطلاعاتی منسجم با اطلاعات به روز در بستر اینترنت به شدت احساس می شد تا بتواند منبعی معتبر جهت مشاوره مطمئن و خرید آسان خودرو برای مصرف کنندگان باشد.

mycar.ir با هدف ارائه مشاوره و راهنمایی به کاربران در زمینه انتخاب خودرو مناسب (با توجه به شرایط خریدار) و نیز سهولت در انجام خرید به روش آنلاین در بستر فروش اینترنتی از طریق متمرکز کردن اطلاعات بازار توسط جمعی از فعالان عرصه خودرو با بیش از 20 سال سابقه راه اندازی شده است.

ماموریت این سایت در ابتدا ارائه مشاوره خرید به مصرف کنندگان و انجام فروش اینترنتی خودرو نو مربوط به تولیدکنندگان و واردکنندگان رسمی خودرو و نیز شرکت های لیزینگ است.

این سایت با مالکیت و صاحب امتیازی آقای اصغر خسروی مردخه راه اندازی شده و به کاربران عزیز خدمات متنوع ارائه می دهد.

back to top